banner

Hakkımızda

about

Vizyonumuz, ürettiğimiz patlamaya dayanıklı yapılar sayesinde; patlama sonucunda oluşabilecek can ve mal kaybını önlemek, patlayıcının kontrollü şekilde patlamasını sağlamak ve çevreyi patlamanın etkisinden korumaktır.
Misyonumuz, istenilen  her tür ve şekilde tasarlanabilen, uygun maliyetli, yüksek koruma kapasiteli, taşınabilen, çevresel koşullardan etkilenmeyen ve ileri teknolojiye uygun patlamaya dayanıklı yapıların tasarlanması ve üretilmesini sağlamaktır.

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

- Askeri komuta ve yaşam merkezleri,
- Askeri ve sivil kontrol noktaları,
- Ağır sanayi tesisleri,
- Petro kimya tesisleri,
- Güç kaynağı tesisleri,
- Nükleer tesisler, 
- Tüm kamu ve özel binalarda.


 HARDSHIELD İMKAN ve KABİLİYETLERİ

- Yerli ve milli sermaye ile kurulmuştur, aynı zamanda ihtiyaçların yurt içinden azami şekilde karşılanmasına önem göstermektedir.

- Bünyesinde bulunan personel, alanında dünyaya yön verebilen, akademik olarak kendini kanıtlamış uzman ve tecrübeli kişilerdir.

- Tasarlanan her ürün kişiselleştirilebilir. İstenilen her türlü renk, ölçü, kullanım amacı ve tehlikeye göre tasarım yapılabilir. Her türlü patlayıcıya, şarapnel, kurşuna vb. göre tasarım değiştirilebilir. 

- Modüler tasarım sayesinde, büyük tesisler oluşturulabilir.

- Tüm ürünler, askeri-sivil çift kullanıma uygun ürünlerdir.

- Mobil yapı sayesinde kolaylıkla her türlü taşıma şekli ile taşınabilir.

- Patlama, roket ve kurşuna dayanıklı cam ve kapı tasarımı yapılabilir.

- Ölçüm ve test için kendi programını geliştirmiş ve aynı zamanda gerekli programların lisans ve kullanım hakkına sahiptir.

- ARGE için gerekli önem verilmiştir. Yapılmış olan çalışmalar ile sektöre yön vermeye devam etmektedir.